Понеділок, 23 січня 2017 08:57

Українці Р.Отверченко та М.Сандул дебютували у чемпіонаті Іспанії з баскетболу

КИЇВ. 11 жовтня. УНН. Колишні лідери БК "Київ" Руслан Отверченко та Максим Сандул провели свій перший офіційний матч у складі іспанської "Манреси", повідомляє УНН з посиланням на повідомлення ліги АСВ.

У першому турі національної першості, в якому "Манреса" зустрічалася з "Фуенлабрадою", Р.Отверченко відзначився 9 очками (1/2 двоочкових, 2/7 триочкових, 1/2 штрафних) зробив 3 підбирання та 1 передачу за 22 хвилини на майданчику.

Натомість М.Сандул відіграв 12 хвилин, за які набрав 2 очки (1/1 двоочкових) і записав в пасив 2 фоли.

Відзначимо, що команда українців зазнала виїзної поразки, поступившись з рахунком 60:78.

У другому турі першості Іспанії клуб українців прийматиме "Естудіантес".

Нагадаємо, що обидва баскетболісти залучалися до розширеного складу гравців збірної України перед чемпіонатом Європи 2015 року, але за рішенням тренера Євгена Мурзіна - не потрапили до заявки на Євробаскет-2015.