четвер, 20 липня 2017 р.16:40

Гандболістки збірної України поступилися в Ужгороді команді Чехії

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Жіноча збірна України з гандболу програла в Ужгороді другий матч кваліфікації чемпіонату Європи 2015 року у 2-й відбірковій групі команді Чехії – 20:24 (12:8), передає УНН з посиланням на прес-службу ужгородського ГК "Карпати".

Всередині першого тайму два сейви голкіпера українок Вікторії Тимошенкової під час семиметрових кидків надали наснаги господаркам, які зуміли не тільки наздогнати суперниць у рахунку, а й завершити першу половину гриз перевагою у 4 м’ячі.

По перерві на майданчик вийшла ніби інша збірна Чехії. Своїм тиском гості створили величезні проблеми для захисту наших співвітчизниць і швидко наздогнали їх у рахунку. Українки стали все частіше помилятись в атаках та грати в меншості, в захисті з'явились шпарини, які наші суперниці використовували для взяття воріт, а активний захист чешок, з піднятими руками, став неприступним муром для української збірної.

Кінцівка матчу запам'яталась сейвами українського (Ірина Яблонська) та чеського воротарів при відбитті кидків з пенальті, який у нашій команді не реалізувала Ольга Ніколаєнко.

Найрезультативнішими гравцями зустрічі стали: у складі збірної Чехії Каміла Кордовська – 7 м’ячів, у складі української команди – Вікторія Борщенко і Ольга Передерій – по 5 влучних кидків.

Нагадаємо, що у першій зустрічі в групі три дні тому гандболістки збірної України поступилися на виїзді сербкам – 25:34.

Після другого туру у збірних Сербії і Чехії по 4 очки, а Україна та Італія їх ще не набрали.

Саме українки та італійки зустрінуться в очному поєдинку, однак він відбудеться вже у березні 2016-го.