Неділя, 22 січня 2017 19:08

У матчі пам’яті А.Гусіна ветерани "Динамо" виграли у ветеранів "Карпат"

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. У неділю на львівському стадіоні “Україна” відбувся матч пам’яті відомого українського футболіста і тренера Андрія Гусіна, який трагічно загинув рік тому. Ветерани київського “Динамо” виграли у ветеранів львівських “Карпат” з рахунком 6:4, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Динамо”.

Серед учасників гри були близький друг сім’ї А.Гусіна Василь Кардаш та старший син Андрій Гусін-молодший, який зараз виступає за молодіжний склад дніпропетровського “Дніпра”. Обидва зіграли по тайму за кожну з команд.

Також на останніх хвилинах поєдинку у гру вступив молодший син А.Гусіна Іван Гусін, замінивши Сергія Реброва та передавши капітанську пов’язку своєму брату. На матчі були присутні родичі А.Гусіна, батьки Леонід Володимирович та Валентина Василівна, дружина Христина.

Зустріч проходила в цікавій боротьбі, де були винахідливі фінти, майстерні удари, ефектні сейви воротарів, багатоходові комбінації і, звичайно, голи. Гра подарувала численним глядачам багато емоцій та вражень. Незважаючи на те, що ніхто із суперників не хотів поступатися в єдиноборствах, матч проходив у коректній боротьбі.

У першому таймі відзначитися вдалося Максиму Шацьких, а зрівняв рахунок Володимир Ковалюк, з кількох метрів “розстрілявши” Шовковського.

По перерві м’яч на честь свого батька забив А.Гусін-молодший, вивівши свою команду вперед. Він же за кілька хвилин став автором дубля. Також відзначився і головний тренер “Динамо” Сергій Ребров, який скористався чудовим пасом зліва від Шацьких.

По голу забили Олександр Алієв та І.Гусін. За кілька хвилин до фінального свистка “Карпати” відзначилися ще тричі зусиллями Гараса, Шумського та Покладка.

Таким чином, 6:4 — перемога за динамівськими зірками. Завершився матч спільним фото команд на пам’ять.