Субота, 27 травня 2017 00:33

Українські шаблістки здобули медаль на Кубку світу

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Українські шаблістки завоювали командне "срібло" на етапі Кубка світу з фехтування у венесуельському місті Каракас, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Федерації фехтування України.

В рамках 1/8 фіналу наша команда у складі Ольги Харлан, Олени Вороніної, Олени Кравацької та Аліни Комащук перемогли господарок турніру (45:28), далі виграли у Кореї (45:39), у півфіналі взяли гору над Польщею (45:44), але у фіналі поступилися Росії (24:45). Бронзовий комплект медалей дістався спортсменкам Польщі.

Варто відзначити, що в особистих змаганнях українки залишилися без нагород. У кроці від п'єдесталу пошани зупинилася Аліна Комащук. Всього одним ударом у чвертьфіналі наша співвітчизниця поступилася француженці Манон Брунет (14:15).

Інші представниці України посіли наступні місця: 15 - Олена Кравацька (Україна), 17 - Ольга Харлан (Україна), 27 - Олена Вороніна (Україна), 49 - Галина Пундик (Україна), 76 - Ольга Жовнір (Україна).

Нагадаємо, що літом 2015 року жіноча збірна України здобула "бронзу" на чемпіонаті світу, котрий проходив у Москві.