Неділя, 22 січня 2017 18:52

Збірна України здобула дев'ять нагород на ЧС з боротьби

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. У польському місті Белосток пройшла світова першість із боротьби на поясах Алиш серед дорослих, де збірна України завоювала дев'ять медалей, передає УНН з посиланням на сайт Спортивного комітету України.

На XIII чемпіонаті світу з боротьби на поясах Алиш, який проходив 8-12 жовтня 2015 року володарями медалей найвищого ґатунку серед чоловіків стали четверо українців - Геннадій Азютов (60 кг), Олександр Строкань (70 кг), Ярослав Мосідз (80 кг) та Костянтин Коптєв (понад 100 кг).

Титул чемпіонок світу здобули Ганна Тельникова у 70 кг і Валерія Комар у категорії понад 100 кг.
"Срібло" в абсолютному заліку у категорії 90 кг виборов Леонід Рябчун. Третє місце посіли Вікторія Сукретна (абсолютна категорія 57 кг) та Андрій Нікітченко (понад 100 кг).

Нагадаємо, що на змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів з 24 країн: Азербайджан, Білорусія, Бразилія, Естонія, Грузія, Індія, Іран, Італія, Ізраїль, Киргизстан, Латвія, Литва, Молдавія, Монголія, Нідерланди, Польща, Росія, Сербія, Словаччина, Туркменістан, Україна, Уругвай, Узбекистан та Зімбабве.