пʼятниця, 28 липня 2017 р.13:28

Троє українців провели перші матчі у баскетбольному Єврокубку

КИЇВ. 15 жовтня. УНН. Українські баскетболісти Денис Лукашов, Кирил Натяжко та Денис Яковлєв у своїх командах провели стартові поєдинки у другому за престижністю турнірі Європи – Єврокубку, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Розігруючий збірної України Д.Лукашов, який виступає за саратовський "Автодор", показав один із кращих матчів за кількістю набраних очок – 7. Також плеймейкер заробив 1 підбирання у захисті + 2 передачі + 1 перехоплення + 3 фоли за 20 хвилин, але його команда поступилася "Зеніту" 85:90 (19:22 19:13 23:20 24:35).

У польському клубі "Сольнок" виступає центровий "жовто-блакитних" К.Натяжко, який попри поразку своєї команди грецькому "ПАОКу" на виїзді 72:69, став другим за результативністю у поляків - 15 очок (5/6 двоочкових, 1/3 триочкових, 2/2 штрафні) +4 підбори (1 в нападі) +1 передача + 2 перехоплення + 5 втрат + 3 фоли за 20 хвилин.

Варто відзначити, що гра легкого форварда з України Д.Яковлєва також не принесла перемоги румунському "Стяуа" в гостях над казанським "УНІКСом" – 94:68 (28:12 26:15 20:25 20:16).

Доробок Д.Яковлєва: 9 очок (1/2 двоочкових, 2/6 триочкових, 1/1 штрафні) +2 підбирання в захисті + 3 передачі + 2 блок-шоти + 1 втрата + 1 фол за 26 хвилин.

Нагадаємо, що 15 жовтня зможе дебютувати в найсильнішому турнірі Старого континенту український центровий В'ячеслав Кравцов, котрий разом із БК "ЦСКА" прийматиме "Маккабі" з Тель-Авіва.