Субота, 25 березня 2017 13:35

Українські спортсмени розпочали змагання на ЧЄ з велоспорту

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. У другий день чемпіонату Європи з велоспорту на треку у швейцарському місті Гренхен стали відомі результати українських спортсменів у кваліфікації командних спринтерських гонок, повідомляє УНН з посиланням на сайт Міжнародного спортивного клубу "ІСД".

Чоловіча збірна України у складі Володимира Бучинського, Андрія Винокурова та Андрія Куценка показала результат 45,435 секунд і зайняла в підсумку 9 місце з 10 команд. Гірше українців проїхали тільки болгари. Переможцем кваліфікації виявилася Польща з результатом – 43,127, друге місце у Нідерландів – 43,224, третє і четверте у Німеччини (43,537) і Франції (43,934) відповідно.

Жіночу збірну України у кваліфікації спринтерської гонки представляли Любов Басова і Олена Старикова. Наші спортсменки показали результат 34,082 і опинилися восьмими з десяти команд. Українки випередили Польщу (34,689) і Фінляндію (38,020). Переможцем кваліфікації стали росіянки - Анастасія Войнова і Дарина Шмельова з результатом 32,324. Друге місце у німкень Міріам Велта і Христини Вогель, які показали результат – 32,611. Третє і четверте місця у Нідерландів (32,955) та Іспанії (33,087) відповідно.

Варто відзначити, що стали відомими імена володарів нагород в жіночій командній гонці переслідування. Чемпіонками Європи стали представниці Великобританії (4:17,010), "срібло" - у росіянок, бронзові нагороди дісталися збірній Білорусі (результат - 4:32,595), яка в першій кваліфікації була лише шостою.

Нагадаємо, що представники збірної України сьогодні змагатимуться в індивідуальних видах. Максим Васильєв проїде гонку скретч, а Ганна Соловей виступить в гонці за очками.