вівторок, 17 жовтня 2017 р.22:40

Українка Г.Соловей зупинилася за крок від нагороди на ЧЄ з велоспорту

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Представниця України з велоспорту Ганна Соловей фінішувала четвертою у гонці за очками на чемпіонаті Європи, який проходить у місті Гренхен (Швейцарія), повідомляє УНН з посиланням на сайт Міжнародного спортивного клубу "ІСД".

Г.Соловей стала однією з чотирьох спортсменок, яка зуміла відірватися на круг у змаганнях на очки. Однак, наша співвітчизниця, набравши 23 очка, залишилася четвертою. Від призової трійки Г.Соловей відокремили 9 пунктів. Чемпіонкою стала полячка Катаржина Павловська, яка заробила 46 балів, на 11 очок менше у француженки Еліз Делженні, що завоювала "срібло". Медаль бронзового ґатунку у Стефані Поль з Німеччини.

Зазначимо, що у жіночому спринті чемпіонами Європи стали росіянки Дар'я Шмельова та Анастасія Войнова. Другими були німкені - Міріам Велта і Христина Вогель, третє місце - у Нідерландів. Україна, за яку виступали Любов Басова і Олена Старикова, опинилася на восьмому місці.

Нагадаємо, що у цьому сезоні Г.Соловей завоювала "срібло" Європейських ігор в Баку в гонці з роздільним стартом на шосе. У 2014 році в цій же дисципліні українка ставала другою на чемпіонаті світу.