Вівторок, 17 січня 2017 09:40

В українському дербі "Шахтар" розгромив "Динамо" з різницею у три м’ячі

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. У столиці України на НСК "Олімпійський" завершився матч 11 туру української Прем'єр-ліги між "Динамо" та "Шахтарем", де перемогу з перевагою у три м’ячі святкували донеччани, передає кореспондент УНН.

Після кількох атак донеччан у перші десять хвилин, згодом, із гольової позиції завдавав небезпечний удар лідер атак киян Андрій Ярмоленко, котрий розстрілював ворота "гірників", але голкіпер Андрій Пятов відзначився сейвом. В другій частині першої 45-хвилинки А.Пятову довелося вибігати зі штрафного майданчику аби нейтралізувати вихід віч-на-віч з А.Ярмоленком. Під завершення тайму гості відкрили рахунок – Бернард і Марлос обігралися між собою передачами і останній ударом низом надіслав м’яч у сітку.

На 59 хвилині бразилець Алекс Тейшейра опинився першим після прострілу Дарійо Срни і зі зручного положення подвоїв рахунок. Не пройшло десяти хвилин, як А.Тейшейра записав дубль на свій рахунок після проведеної контратаки "Шахтаря" – 0:3.

Варто відзначити, що під завершення гри гравець господарів поля Дерліс Гонсалес отримав вилучення.

Нагадаємо, таким чином "Шахтар" зрівнявся у турнірній таблиці з "Динамо" - у обох колективів по 28 очок.

Додамо також, в історичному протистоянні цих клубів "динамівці" перемогли 74 рази, "гірники" – 47, також було зафіксовано 41 нічию.