Четвер, 14 грудня 2017 08:43

"Олімпік" у 11 турі УПЛ розгромив харківський "Металіст"

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. В 11 турі української Прем'єр-ліги донецький "Олімпік" з різницею у три м’ячі завдав поразки харківському "Металісту", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

У стартовому складі гостей вийшло два дебютанти команди – голкіпер Рустам Худжамов та гравець атакувальної лінії Іван Родіч. Ці ходи Олександра Севідова не дали бажаного результату. Перемога "Олімпіку" була забезпечена донеччанами вже на 41-й секунді, адже саме тоді було відкрито рахунок, а "Металіст" за весь поєдинок жодного подібного моменту так і не створив.

Перший м’яч – наслідок індивідуальної техніки та відмінного удару під поперечину з гострого кута від Кадфі Мохаммеда. "Олімпік" надалі контролював ситуацію на полі, а забивав, розвиваючи вдалий початок, вже у другій 45-хвилинці. Причому робили це запасні - Володимир Лисенко забив прямим ударом зі штрафного на 69 хвилині. Останню крапку поставив Іван Матяж, замкнувши простріл з лівого флангу – 3:0.

Відзначимо, що дана звитяга донеччан допомогла їм відірватися від зони вильоту, набравши 7 очок. "Металіст" зараз займає дев'яту позицію з 9 очками.

Нагадаємо, що пізніше будуть проведені ще чотири зустрічі в Прем'єр-лізі: "Олександрія"- "Волинь", "Чорноморець" – "Металург" Запоріжжя, "Зоря" – "Говерла", "Карпати" – "Ворскла".