Субота, 18 листопада 2017 01:24

Українець Д.Олійник забитим голом допоміг перемогти ФК "Вітесс"

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Український півзахисник Денис Олійник взяв участь у виїзному розгромі над ФК "Еволле" (5:1) у чемпіонаті Нідерландів, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФК "Вітесс".

Українець вийшов на поле з перших хвилин у складі ФК "Вітесс" і зайняв місце на лівому фланзі атаки. Відігравши 66 хвилин, Д.Олійник був замінений на Натана.

На початку другої половини гра Д.Олійника дозволила зняти всі питання про переможця матчу, відправивши м’яч вчетверте у сітку воріт суперника. Наш співвітчизник заробив пенальті і вилучення для Асіма Бауї і сам впевнено переграв з пенальті голкіпера "Еволле", забивши свій другий гол у чемпіонаті.

Відзначимо, що наразі клуб українця перебуває на п’ятій позиції першості Нідерландів, поступаючись лідеру "Аяксу" 5-ма пунктами.

Нагадаємо, що Д.Олійник перейшов у "Вітесс" у 2014 році, а до цього захищав кольори "Дніпра" (2011-2014), "Металіста" (2009-2011) та інших клубів. Також футболіст провів 12 поєдинків у складі національної збірної України.