Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 25 березня 2017 06:37
youtube
Новини: Економіка

На Черкащині експорт товарів майже вдвічі перевищив імпорт

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. За січень–серпень 2015 року Черкаська область експортувала удвічі більше товарів, ніж імпортувала, повідомляє УНН з посиланням на Державну службу статистики.

Зокрема, обсяги експорту та імпорту товарів становили відповідно 274,5 млн дол. США та 138,4 млн дол.

Коефіцієнт покриття експортом імпорту становив 1,98 (за січень– серпень 2014р. – 1,45).

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив 94,3 млн.дол., або 34,4% від загального обсягу експорту. Найсуттєвіші експортні поставки серед країн ЄС здійснювались до Польщі – 9,6% від загального обсягу експорту; до інших країн – Туреччини – 8,9%, Білорусі – 8,1%, Російської Федерації – 7,3%, Індії – 5,9%. Серед найбільших країн-партнерів експорт товарів збільшився до Індії – у 14,9 раза, Туреччини – у 2,7 раза. Одночасно зменшився до Російської Федерації – на 78,9%, Польщі – на 43,6%, Білорусі – на 27,3%.

Також нагадаємо, черкаський комбінат хлібопродуктів КХП "Талне" з іноземними інвестиціями" визнаний лідером в експорті пшеничного борошна.

Якість продукції КХП "Талне" підтверджено на міжнародній арені, а партнерами українського підприємства виступають 13 країн світу. За словами керівника підприємства Олександра Короткова, КХП "Талне" наразі конкурує у своїй ніші не лише з українськими, а й із зарубіжними підприємствами.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...