Середа, 24 травня 2017 04:14

Гандболісти запорізького "Мотора" перемогли у Лізі чемпіонів норвезький клуб

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Гандболісти запорізького "Мотора" здобули виїзну перемогу в чоловічій Лізі чемпіонів над норвезьким клубом "Ельверум" з рахунком 30:29, передає УНН з посиланням на "Спорт-Экспресс в Украине".

Початок матчу нічого доброго гостям не віщував. Після третього м'яча у ворота Мортена Нергора (4:3 на користь "Елверум"), наступного голу "Мотора" довелося чекати сім хвилин, поки Сергій Шельменко не знайшов дірку в обороні чемпіона Норвегії - 7:4.

Перший тайм закінчився нереалізованим Борисом Пуховським пенальті, і команди пішли на перерву за рахунку 15:12 на користь господарів.

На початку другого "Ельверум" 6 хвилин не міг розпечатати ворота Геннадія Комка. Моторівці ж, забивши чотири м'ячі поспіль, вперше за зустріч вийшли вперед - 16:15. На 42-й хвилині їхня перевага досягла трьох м'ячів. Але за переваги "Мотора" 24:20 червону картку отримав Станіслав Жуков, який проводив один з кращих матчів у Лізі чемпіонів. Вилучення заробив і Олександр Шевельов, а Сергій Бурка не реалізував вихід наодинці з кіпером.

За сорок секунд до сирени і переваги підопічних Миколи Степанця в 1 м’яч, тренер українського чемпіона взяв тайм-аут, після якого лівий напівсередній "Мотора" фактично оформив перемогу команди - 30:28. Стегавік забив свій п'ятий у матчі гол, який вплинути на результат вже не зміг.

Із шістьма очками запорізькі гандболісти посідають друге місце в групі "D" слідом за данським "Ск'єрном", у якого 8 пунктів. У суботу, 25 жовтня матчем з тим же "Елверумом" у Броварах "Мотор" розпочне друге коло групового лігочемпіонського турніру.