вівторок, 25 липня 2017 р.05:00

Кандидат до збірної України В.Бобров допоміг БК "Пітешті" перемогти у чемпіонаті Румунії

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Кандидат до національної збірної України В’ячеслав Бобров допоміг своєму клубу перемогти у черговому матчі чемпіонату Румунії, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Нашому співвітчизнику довірили 25 хвилин гри на паркеті за які він набрав 8 очок (4/8 2-очкові, 0/1 3-очкові), 4 підбирання та припустився 1 втрати, а його колектив завдав поразки "Динамо" 72:60.

Варто відзначити, що інший українець Андрій Агафонов у матчі чемпіонату Литви у складі свого БК "Pieno Zvaigzdes" проти "Panevezys Lietkabelis" поступився з рахунком 64:86, але за 20 хвилин гри, набрав 13 очок.

Нагадаємо, В.Бобров приймав участь у тренувальному процесі національної збірної, однак до заявки 12 гравців на участь у Євробаскеті-2015 не потрапив.