Четвер, 19 січня 2017 04:59

Регбісти України перемогли у Кубку Європейських націй збірну Польщі

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. У матчі Кубка Європейських націй в дивізіоні 1В збірна України з регбі обіграла в Хмельницькому команду Польщі з рахунком 30:14, передає УНН з посиланням на sport.ua.

Відкрив рахунок зі штрафного на початку першого тайму Олег Косарєв. Потім відзначився Сергій Церковний, завершивши атаку української команди першою спробою, яку О.Косарєв реалізував. Вдруге С.Церковний поклав “диню” в заліковому полі суперника перед самою перервою. У підсумку першу половину українські регбісти закінчили з рахунком 15:0.

За три хвилини з лишком другого тайму польські суперники скоротили розрив практично наполовину. Матеуш Бартошек зробив спробу, а Давид Банашек її реалізував. І хоча всього через дві хвилини О.Косарєв забив штрафний, до середини тайму різниця в рахунку скоротилася до критичних за регбійними мірками чотирьох очок. Гостям вдалася ще одна атака, яку завершив занесенням Рафал Шрейбер, а реалізував спробу Банашек.

Рахунок 18:14 тримався майже 20 хвилин, але у фіналі зустрічі українці дотиснули гостей. З інтервалом у п’ять хвилин по спробі зробили, вийшовши на заміну у другому таймі, Сергій Сухих і Микола Кірсанов. Останню спробу, що принесла нашій команді ще й бонусне очко, реалізував О.Косарєв, поставивши в матчі переможну крапку.

Зазначимо, що в цьому матчі у складі нашої збірної взяли участь 11 гравців “Олімпу”, а керували грою наставники харківського клубу Валерій Кочанов та Сергій Недбайло.

Ситуація в турнірній таблиці після цієї гри виглядає наступним чином: Бельгія — 28 очок (7 матчів, різниця ігрових очок 253-115), Україна — 22 (7, 155-111), Молдова — 16 (5, 158-83), Польща — 15 (7, 146-187), Голландія — 11 (5, 81-74), Швеція — 0 (7, 80-303).

Наступний матч збірна України проведе в Одесі вже в квітні наступного року з командою Молдови.