понеділок, 24 липня 2017 р.23:14

ФК "Динамо" поступився "Челсі" в матчі Юнацької ліги УЄФА

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. У третьому турі Юнацької ліги УЄФА гравці київського "Динамо" віком до 19 років зазнали поразки у грі з діючими володарями титулу – лондонським "Челсі". Про це УНН повідомили у прес-службі ФК "Динамо".

У стартові хвилини трохи активніше в атаці діяли "біло-сині", проте гості дуже швидко адаптувалися і почали створювати небезпечні моменти біля воріт Солдатенка. Один із яких привів на 14-й хвилині до голу. Меддокс прострілив з правого флангу на лінії воротарського майданчика, звідки Абрахам у дотик відправив м’яч під поперечину.

Після голу гра дещо заспокоїлася. "Динамівці" більше контролювали м’яч, але наближатися до воріт суперника не надто вдавалося.

Найкращий момент на 63-й хвилині зустрічі у "біло-синіх" втратив Щебетун, який отримав м’яч у штрафному "Челсі" та бив з розвороту, але на шляху м’яча опинився захисник. На 72 хвилині Абрахам зробив дубль та встановив фінальний рахунок – 0:2.

Склад "Динамо": Солдатенко, Лук’янчук (к), Чоботенко, Тимчик, Дубінчак, Кравченко (Михайличенко, 46), Шепелєв, Калюжний (Шапаренко, 79), Козак, Тарануха (Симчо, 71), Щебетун.

Нагадаємо, що після трьох турів групового етапу у киян залишилося чотири очки (перемога над "Порту" та нічия з "Маккабі"), а "Челсі" з 7 пунктами посідає перше місце у групі G. Завдяки перемозі "Порту" над "Маккабі" (2:0) португальці наздогнали "Динамо" – 4 бали, "Маккабі" має один заліковий пункт.