Вівторок, 30 травня 2017 13:07

Українка К.Крива стала бронзовою призеркою етапу карате в Австрії

КИЇВ. 22 жовтня. УНН. В австрійському місті Зальцбург завершився черговий, сьомий етап престижної серії змагань з карате WKF "Premier League Karate1", де представниця України завоювала одну нагороду, повідомляє УНН з посиланням на сайт Мінмолодьспорту України.

Найбільш вдало у українській команді виступила представниця СК "ЛДУФК" Катерина Крива, для якої цей турнір був заключним у сезоні 2014-2015 років. Львівська спортсменка, яка є членом збірної команди України та учасницею Європейських Ігор-2015, виступала у категорії до 50 кг. Продовживши успішну серію "бронзових" виступів на етапах "PL,K1" й на австрійському татамі К.Крива впевнено перемогла у першому колі суперницю з Бельгії (5:0); у другому достроково завершила поєдинок із спортсменкою з Боснії та Герцеговини (8:0); у 1\4 фіналу наша спортсменка поступилася представниці з Гонконгу (0:4), яка стала фіналісткою змагань.

Вже у втішних поєдинках львів’янка перемогла свою суперницю з Польщі (1:0), і у поєдинку за 3 місце перемогла бронзову призерку Чемпіонату Світу Санчес Естепою з Іспанії, посівши таким чином третю сходинку п’єдесталу. Цей результат дозволив К.Кривій піднятися на 6 місце у рейтингу кращих спортсменів WKF.

Варто відзначити, що у загальнокомандному заліку колектив з України посів 17 місце.

Додамо, що турнір зібрав 639 спортсменів з 54 країн світу. Команда спортсменів збірної України складалася з 15 осіб.