Четвер, 23 березня 2017 09:21

Жіноча збірна України з футболу розпочала відбір до Євро-2017 з нічиї

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Національна жіноча збірна команда України розпочала кваліфікацію чемпіонату Європи 2017 року. У дебютній зустрічі "синьо-жовті" зіграли внічию із командою Румунії - 2:2, передає УНН з посиланням на прес-службу Федерації футболу України.

З початку матчу "синьо-жовті" в академічному темпі накочували атаки на ворота румунок, але команда Мірела Албона реалізувала чи не першу ж свою гольову можливість. Усе розпочалося з того, що українки кілька разів віддали у розпорядження суперниць вільний простір на правому фланзі, у результаті чого провалився центр захисту під час румунської атаки, і Йонуцу Войку без перешкод відправила м’яч у нижній дальній кут. З 36-ї хвилини розпочався справжній фестиваль нереалізованих моментів української збірної – на перерву команди пішли за рахунку 0:1.

Друга половина зустрічі виявилася більш врожайною на голи. Філенко виконала передачу з правого флангу на 64 хвилині, м'яч зрикошетив від захисника до ніг Андрущак, яка невідпорним ударом зрівняла рахунок. За вісім хвилин львівський стадіон вдруге вибухнув від радощів, коли Романенко відгукнулася на навісну передачу Козиренко – 2:1.

За сім хвилин до фінального свистка гостям вдалося уникнути поразки - втрата концентрації українськими захисниками призвела до того, що Астра Джурджу у контратаці технічно перекинула м'яч через Зварич – 2:2.

Склад українок: Зварич (к) – Басанська, Чорна, Філенко, Бойченко, Романенко (Овдійчук, 87), Андрущак, Апанащенко (Хаванська, 70), Василюк, Козиренко, Кравець.