понеділок, 23 жовтня 2017 р.06:53

“Кривбас” переміг “Запоріжжя” в чемпіонаті України з баскетболу

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. “Кривбас” здобув переконливу перемогу над БК “Запоріжжя” у чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі — 85:60 (35:21, 11:21, 15:7, 24:11), передає УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Команди видали дивовижну першу чверть. Господарі виконали 5 влучних триочкових кидків, забезпечивши собі перевагу у 14 очок.

Та у другій 10-хвилинці гості повернули інтригу в поєдинку, поєднавши вдалі дії у захисті з результативними дво- і триочковими кидками. На велику перерву команди пішли за рахунку 46:42 на користь господарів.

Попри намагання запорізької молоді переломити хід зустрічі, досвідчені гравці “Кривбасу” зім’яли суперника у третій та четвертій десятихвилинках, вигравши гру з перевагою у 25 очок.

Завдяки цій перемозі “Кривбас” вийшов на друге місце у чемпіонаті, а “Запоріжжя” перебуває на третій сходинці.

Наступну гру криворіжці проведуть удома 25 жовтня проти одеської БІПИ. А “Запоріжжя” 30 числа зіграє на виїзді з “Черкаськими Мавпами”.

Нагадаємо, що в “Суперлізі Фаворит Спорт” виступають 9 чоловічих клубів.