Пʼятниця, 26 травня 2017 22:29

Н.Росберг виграв першу практику у Формулі-1 на Гран Прі США

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Німецький пілот Ніко Росберг виграв перші тренувальні заїзди у Формулі-1 на Гран Прі США в Остіні. Перша п’ятнична практика пройшла під акомпанемент дощу, передає УНН з посиланням на autosport.com.

Протягом стартових 5-10 хвилин сесії гонщики, побоюючись підступних погодних умов, виїжджали на трасу на дощовій гумі. Проте потім можна було сміливо використовувати проміжні шини.

По ходу заїздів технічні проблеми виникли у Кімі Райкконена (гальма) і Пастора Мальдонадо (коробка передач). Венесуелець став єдиним, хто не зумів показати заліковий результат.

Н.Росберг встановив орієнтир на позначці 1.53,989. Ніхто з суперників не зміг вміститися з ним в одну секунду.

За таких умов комфортно почувалися клієнти Renault, троє з яких розташувалися в протоколі відразу за Н.Росбергом.

Другим за підсумками сесії став росіянин Данило Квят, котрий поступився німцеві 1,235 секунди. Трійку кращих замкнув його напарник по Red Bull Racing Даніель Ріккардо, а четвертим став Карлос Сайнс.

Чинний чемпіон світу Льюїс Хемілтон задовольнявся п'ятим рядком, програвши Росбергу значні 1,704 секунди.

Кращим з пілотів Ferrari був Себастьян Феттель, що показав шостий час.

Очікується, що в другій тренувальній сесії погодні умови ще більш погіршаться.