четвер, 27 липня 2017 р.21:04

Зіграні матчі відкриття чергових турів чемпіонатів Іспанії, Франції і Німеччини

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Мадридський “Райо Вальєкано” в домашньому матчі 9-го туру чемпіонату Іспанії розгромив барселонський “Еспаньол” з рахунком 3:0, передає УНН.

Рахунок відкрив з пенальті на 35-й хвилині Роберто Трасоррас. На 66-й господарі залишилися в меншості через другу жовту картку Віктора Санчеса. А через десять хвилин Хаві Герра оформив дубль і остаточний результат — 3:0. У другій половині Тіто отримав другу жовту картку. А на останній хвилині компенсованого часу у ворота “Райо” був призначений пенальті, який Бурги його не реалізував.

У Франції 11-й тур розпочався двома п’ятничними зустрічами. “Ліон” на власному полі без проблем розібрався з “Тулузою” — 3:0. Голами у складі господарів поля відзначилися Дардер, Вальбуена і Корне.

“Нант” виграв у гостях у “Кана” — 2:0. Забиті м’ячі на рахунку Бамму і Томассона.

А в Бундеслізі “Гамбург” завдяки голу Ласоггі здобув гостьову перемогу над “Хоффенхаймом” — 1:0.

А ось у 10-му турі англійської Прем’єр-ліги окремо винесеного матчу не було, всі ігри відбудуться 24-25 жовтня. З особливим інтересом очікується манчестерське дербі між “Юнайтед” і “Сіті”, яке пройде в неділю.