понеділок, 24 липня 2017 р.09:30

Київський “Дженералз” виграв повторний матч у ХК “Донбас”

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Хокеїсти київського клубу “Дженералз” виграли сьогодні повторний матч у ХК “Донбас” з рахунком 3:1 (1:1, 0:0, 2:0), взявши таким чином реванш за поразку у п’ятничній зустрічі, передає УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

Перед початком другого матчу між “Донбасом” та “Дженералз” на льоду з’явився чемпіонський кубок, який дістанеться найсильнішій команді за підсумками сезону. Трофей став непоганим мотиватором для гравців і тому повторний поєдинок дві найкращі команди чемпіонату розпочали без розвідки. Але, як і у вчорашньому матчі, захист переважав над атакою.

Закидати командам спочатку вдавалося лише в нерівних складах. Спочатку Денис Петрухно потужним пострілом від синьої лінії застав зненацька Едуарда Захарченка, а потім у схожій ситуації відзначився Дмитро Толкунов. В середині другого періоду гості знову відправили шайбу у ворота киян, проте взяття воріт зараховане не було, адже за секунду до того прозвучав свисток лайнсмена, який сигналізував про положення поза грою.

Розв’язка у матчі сталася наприкінці третього періоду. Спочатку у ворота гостей було призначено штрафний кидок, який реалізував Ігор Шаманський. Цей факт засмутив воротаря донеччан Євгена Царегородцева, який за недисципліновану поведінку отримав 10-хвилинний штраф і був замінений на Євгена Напненка. Кияни скористалися тим, що Напненко не увійшов у гру і швидко закинули третю шайбу.

До завершення гри гості так і не змогли оговтатись від шоку, поступившись у підсумку 1:3.

Додамо, що за грою в столичному Палаці спорту спостерігали 3200 глядачів.

Реванш стався і в іншому київському матчі, що відбувся на Льодовій арені. Столичний “Компаньйон” поступився харківській “Юності” — 4:5 ОТ (1:1, 2:0, 1:3, 0:1).