понеділок, 23 жовтня 2017 р.22:41

“Вест Хем” переміг “Челсі” в чемпіонаті Англії

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Футболісти клубу “Вест Хем” перемогли на своєму стадіоні “Челсі” в матчі 10-го туру чемпіонаті Англії з рахунком 2:1, передає УНН з посиланням на офіційний сайт англійської Прем’єр-ліги.

Аргентинець Мауро Сарате на 17-й хвилині відкрив рахунок на “Болейн Граунд” прицільним ударом зльоту у нижній кут воріт Асміра Беговіча.

Наприкінці першого тайму ситуація для “Челсі” погіршилася після вилучення через другу жовту картку сербського хавбека Неманьї Матіча. А після перерви грою команди вже не мав права керувати головний тренер Жозе Моуріньо, котрий опинився на трибунах, отримавши червону картку від арбітра зустрічі Джона Моса.

Однак, граючи в меншості, “Челсі” зумів відігратися завдяки голу Гарі Кейхілла на 56-й хвилині. І все ж номінальні гості пішли з поля переможеними — на 79-й хвилині Енді Керолл, котрий замінив Сарате, вдруге вразив ворота Беговіча.

В результаті “Вест Хем” до закінчення зустрічі “Арсенал” — “Евертон” піднявся на другу сходинку в Прем’єр-лізі, розташувавшись слідом за “МС”, а “Челсі” опустився на 15-ту позицію в турнірній таблиці.