Субота, 25 березня 2017 18:27

Українець В.Юрченко дебютував у Бундеслізі за ФК "Байєр"

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. Український півзахисник леверкузенського "Байєра" Владлен Юрченко вперше в поточному сезоні з'явився на полі в рамках футбольного чемпіонату німецької Бундесліги, передає

УНН з посиланням на сайт ФК "Байєр".

На заміну на 87-й хвилині вийшов 21-річний українець під час  домашньої гри проти "Штутгарта" за рахунку 3:3.

Варто відзначити, що переможний гол господарі забили на 89-й хвилині (4:3), відзначився екс-динамівець Адмір Мехмеді.

Нагадаємо, що на цьому тижні В.Юрченко дебютував за "Байєр" в поєдинку третього туру групового турніру Ліги Чемпіонів проти італійської "Роми" (4:4).

Додамо також, що бременський "Вердер" під орудою українського головного наставника Віктора Скрипника здобув виїзну перемогу над "Майнцом" 3:1.