середа, 18 жовтня 2017 р.05:35

Є.Коноплянка зробив рахунок 5:0 у матчі "Севілья" - "Гетафе"

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. Український півзахисник Євген Коноплянка довершив розгром клубу “Гетафе” у матчі 9-го туру чемпіонату Іспанії, який завершився з рахунком 5:0, передає УНН з посиланням на офіційний сайт Ла Ліги.

До перерви андалусійці забезпечили собі перевагу у два голи авторства французького форварда Кевіна Гамейро на 35-й і 40-й хвилинах.

У другому таймі, коли перевага підопічних Унаї Емері стала тотальною, господарі заробили на “Рамон Санчес Пісхуан” три пенальті і всі реалізували.

У першому випадку арбітр призначив 11-метровий за фол Карлоса Вігарая на Є.Коноплянці.

Однак пробити самому українцеві не дали, а з точки влучно виконав удар аргентинський хавбек Евер Банега.

Наступний пенальті дали пробити К.Гамейро, дозволивши французу оформити свій перший хет-трик у Ла Лізі.

Коли ж на 80-й хвилині захисник “Гетафе” Вондерсон ду Карму збив Феррейра Фильо Маріано, ні Е.Банеги, ні К.Гамейро на полі вже не було, їх замінили, тому цього разу Є.Коноплянка реалізував свій намір і виконав удар з 11-метрової позначки у лівий від голкіпера гостей кут воріт, зробивши рахунок остаточним — 5:0.

Слід зазначити, що з 59-ї хвилини гості грали вдесятьох після вилучення К.Вігарая.

Тим часом завдяки трьох суботнім очкам “Севілья” перед рештою ігор туру, які пройдуть у неділю, перемістилася в іспанському чемпіонаті з 14-го на 9-те місце.

В інших суботніх зустрічах зафіксовано такі результати: “Сельта” — “Реал” — 1:3, “Гранада” “Бетіс” — 1:1.