Четвер, 19 січня 2017 13:33

Українці здобули шість медалей на Гран-Прі зі стрибків у воду в Малайзії

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. На восьмому етапі серії "Гран-прі" зі стрибків у воду в Куала-Лумпурі (Малайзія – ред.) українські спортсмени вибороли шість нагород – одне "золото" та п'ять бронзових медалей, передає УНН з посиланням на сторінку НОК України у Facebook.

Анастасія Недобіга стала чемпіонкою на 3-метровому трампліні з підсумковою оцінкою 321,25 бала, компанію їй на п'єдесталі пошани склала співвітчизниця Вікторія Кесарь, яка пропустивши вперед китаянку, показала третій результат у цій дисципліні - 296,00.

У дуеті спортсменки теж стали володарками медалей, показавши третій час - 280,95, поступившись китаянкам (304,50) та малазійкам (288,75).

У синхронних стрибках з вишки Влада Таценко та Ганна Красношлик піднялися на третю сходинку подіуму - 273,33.

Серед чоловіків бронзовим призером на 3-метровому трампліні став Олег Колодій - 428,80, якого випередили китайський (476,60) та малазійський спортсмени (436,10).

О.Колодій та А.Недобіга в запеклій боротьбі фінішували на "бронзовій" позиції і в змаганнях змішаних дуетів на трампліні - 287,28. Срібним призерам - господарям турніру - вони програли зовсім трохи 42 сотих бала.

Як повідомляв УНН, на минулому сьомому Гран-Прі у Сінгапурі представники України завоювали три нагороди.