вівторок, 22 серпня 2017 р.09:29

“Динамо” розгромило “Оболонь-Бровар” — 5:0

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Дублі Дениса Гармаша, Олега Гусєва і гол Лукаша Теодорчика дозволили київському “Динамо” здобути крупну перемогу над земляками з клубу “Оболонь-Бровар” у повторній грі 1/8 фіналу Кубка України — 5:0, передає УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

Динамівці розпочали зустріч на НСК “Олімпійський” з місця в кар’єр і на 5-й хвилині відкрили рахунок. Захисники “пивоварів” намагалися вибити м’яч із свого штрафного, але зробили це прямо на Дениса Гармаша, який майстерним ударом послав м’яч у сітку повз голкіпера Антона Кулініча, котрий необачно вийшов з воріт. Не минуло й півгодини, як Гармаш відзначився вдруге, переправивши головою м’яч у ворота. “Оболонь-Бровар” зміг створити гостроту біля воріт суперника лише наприкінці першого тайму, але м’яч після удару Іллі Коваленко пролетів над поперечиною.

Розвиток подій у другому таймі почався після вилучення в складі “зелених” Василя Продана. За кілька хвилин Олег Гусєв пробив з-за меж карного майданчика і м’яч, рикошетом від штанги і спини голкіпера в влетів у ворота. А за пару хвилин Гусєв знову забив -цього разу випередивши в повітряній дуелі Кулініча.

Завершив розгром земляків Лукаш Теодорчик, вийшовши на заміну. Для польського форварда динамівців ця гра стала першою з 20 травня.

Нагадаємо, що сьогодні у матчах-відповідях цього етапу кубкового розіграшу донецький “Шахтар” з рахунком 4:0 обіграв на столичній “Оболонь-Арені” ФК “Тернопіль”, а луганська “Зоря” у Запоріжжі вдруге взяла гору над харківським “Геліосом” — цього разу 3:1.