середа, 18 жовтня 2017 р.20:35

ФК "Сталь" став п'ятим учасником чвертьфіналу Кубка України

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. У матчі-відповіді 1/8 Кубка України "Сталь" на стадіоні "Метеор" здолала представника Першої ліги України "Гірник" з рахунком 2:1, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

В середині тайму Адамок ударом головою, вивів команду з Дніпродзержинську вперед, але гості з Кривого Рогу зуміли використати помилку в обороні "Сталі" на 64 хвилині – гол на рахунку Рябова. Переможний м’яч у двобої записав на свій рахунок Котляр з пенальті. За підсумком двох ігор (3:2) далі боротьбу за трофей продовжує "Сталь".

Нагадаємо, що раніше до чвертьфіналу Кубку України пробились "Шахтар", "Зоря", "Динамо" і "Ворскла".

Додамо також, інші учасники 1/4 фіналу визначаться у сьогоднішніх протистояннях "Олександрія" – "Зірка", "Волинь" – "Миколаїв", "Дніпро" – "Олімпік".