Понеділок, 16 січня 2017 19:23

Р.Зозуля забив переможний м’яч “Дніпра” у ворота “Олімпіка”

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. Форвард дніпропетровського “Дніпра” Роман Зозуля забив переможний м’яч своєї команди у ворота донецького “Олімпіка” у заключному матчі 1/8 фіналу Кубка України з футболу. “Дніпро” виграв — 3:2 — і вийшов у чвертьфінал, передає УНН з посиланням на football24.ua.

У драматичній повторні кубковій грі “Дніпро” ледь не програв на “Дніпро-Арені”, та в підсумку навіть переміг і впевнено пройшов далі.

Роман Зозуля, який уперше за 7 місяців з’явився на полі в офіційному матчі, вийшов на заміну в другому таймі, відзначившись гольовим пасом та неймовірним голом ударом ножицями.

Команда Мирона Маркевича забила першою — відзначився Бруно Гама. Але після того, як “Олімпік” за одну хвилину забив два голи у ворота дніпрян, інтрига шалено загострилась. Донеччанам потрібно було забити ще один гол, натомість команда Романа Санжара пропустила двічі. Спочатку від Бабатунде. А вже в доданий арбітром час феєричний удар вдався Зозулі.

Нагадаємо, що в першій зустрічі цього кубкового етапу “Дніпро” також взяв гору — 2:0.

Таким чином, у чвертьфінал Кубка пробились 8 клубів української Ліги Парі-Матч: “Шахтар”, “Зоря”, “Динамо”, “Ворскла”, “Сталь”, “Олександрія”, “Волинь” і “Дніпро”.