Вівторок, 17 січня 2017 07:27

Чемпіон України БК "Хімік" з перемоги стартував у Кубку Європи ФІБА

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. У першому турі групового раунду Кубку Європи ФІБА чемпіон України "Хімік" у домашній грі в СК "Олымп" розгромив представника Кіпру "Ета Енгомі", повідомляє кореспондент УНН.

Перша чверть проходила за рівної боротьби – кожна із команд деякий час передувала у рахунку, однак триочковий від Шоу допоміг завершити стартову частину зустрічі на користь "Хіміка" 17:13. Після перерви глядачів у Южному оживив аллей-уп від Конєва. Два влучання із-за дуги Петрова дозволили господарям після 15 хвилин гри мати двозначну перевагу 31:15.

На другу половину баталії команди вийшли за 13-го гандикапу "Хіміка", а надалі наші спортсмени продовжили розвивати свій успіх і завершили поєдинок впевненою перемогою 88:52.

Варто відзначити, що у матчі суперників "Хіміка" у групі L естонський "Тарту Університет Рок" вдома обіграв литовський "Ювентус" 81:72.

У наступному турі 4-го листопада, представник України на виїзді зустрінеться з "Ювентусом".

Нагадаємо, що через нестабільне становище в країні жоден із українських клубів не виступав у Єврокубках минулого сезону.