неділя, 23 липня 2017 р.05:10

Баскетболіст О.Лень стартував з "Фінікс Санс" у сезоні НБА 2015/16

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Єдиний представник України в НБА центровий Олексій Лень виступив у дебютному матчі "Фінікс Санс" регулярного сезону НБА 2015/16 років, повідомляє УНН з посиланням на сайт НБА.

З'явившись із заміни, український центровий з першої спроби у відриві забив слем-данк і зрівняв рахунок – 17:17. У другій чверті наш співвітчизник провів на паркеті останні п’ять хвилин, але не зумів відзначитися забитими м’ячами. "Фінікс" пішли на перерву програючи 45:54. За короткий відрізок у третій чверті О.Лень вийшов на лінію штрафних і заробив одне очко.

У підсумку О.Лень відіграв 13 хвилин і 33 секунди за які набрав 4 пункти (1/3 двоочкові, 2/4 штрафні кидки), зробив 8 підбирань та припустився 2 втрат, а його колектив поступився "Даллас Маверікс" 95:111.

Як повідомляв УНН, у найближчі два роки О.Лень буде гравцем "Фінікса", оскільки команда використала опцію продовження контракту на сезон 2016/17 років.