Неділя, 22 січня 2017 23:20

О.Верняєв став 4-м у гімнастичному багатоборстві на ЧС-2015 у Глазго

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Абсолютний чемпіон Європи Олег Верняєв посів четверте місце у фіналі багатоборства на чемпіонаті світу в Глазго. Кращий спортсмен України не добрав свої бали на самому початку вечора, передає УНН з посиланням на xsport.ua.

Спочатку наш гімнаст зробив крок за межі килима після одного з приземлень у вільних вправах. Але ця помилка виявилася дрібницею в порівнянні з неприємностями на коні. Олег не зміг зробити стійку на руках і зіскочив на поміст. Знижка була солідною, і оцінка за цей снаряд вийшла дуже низькою - лише 13.566. Цих півбала Олегу, фактично, і не вистачило до медалі.

На наступних снарядах Верняєв зробив усе, що міг - зокрема, на своїх коронних брусах отримав другу за день серед усіх фіналістів оцінку 16 балів, ризикував на перекладині. Але суперники ніяк не помилялися.

Таким чином, О.Верняєв другий раз поспіль посів четверте місце у багатоборстві на чемпіонаті світу. Але, на відміну від 2014-го, коли срібло виграв британець Макс Вітлок, тепер українець став кращим серед всіх європейських гімнастів.

Золото в абсолютній першості – уже шостій поспіль - виграв легендарний Кохей Утімура. Японець нікому не віддає титул абсолютного чемпіона з 2009 року, включаючи і Олімпійські Ігри.

Срібна медаль дісталася відкриттю Глазго – 19-річному кубинцеві Манріку Ларді. А бронза у представника Китаю Денга Шуді.