Понеділок, 23 січня 2017 17:37

"Олімпік" зіграв унічию з "Дніпром"

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Донецький "Олімпік" зіграв унічию 1:1 з дніпропетровським "Дніпром" на київському НТК ім. Баннікова у першому суботньому матчі 13-го туру чемпіонату України з футболу, передає УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

На відміну від кубкового поєдинку три дні тому наставник "Олімпіка" Роман Санжар змінив практично весь склад, залишивши в основі лише Темура Парцванію і Валерія Лебедя. Мирон Маркевич зупинив свій вибір на трьох гравцях, які відіграли проти "Олімпіка" у кубковому матчі - Бруно Гамі, Дугласі і Андерсоні.

На 20-й хвилині Матеус зі штрафного перевірив поперечину на міцність. А на 35-й хвилині Заурі Махарадзе у відмінному стрибку перевів м'яч на кутовий після штрафного удару у виконанні Бруно Гами. І вже за хвилину після корнера Леонардо, який залишився без опіки, головою надіслав м'яч у сітку воріт. На 36-й хв. – 0:1.

Гравці "Олімпіка", які в першому таймі лише раз пробили по воротах, відразу після перерви провели контратаку, на вістрі якої опинився Гегам Кадимян. Його удар Денис Бойко відбив перед собою, але першим на добиванні опинився Володимир Танчик. 34-й номер донецької команди спокійно спрямував м'яч повз лежачого голкіпера у сітку. Так на 47-й хв. рахунок зрівнявся.

Відібравши очки у підопічних Мирона Маркевича, донеччани виключили їх з боротьби за перше місце.