Понеділок, 23 січня 2017 03:17

Баскетболісти київського "Динамо" виграли у земляків з "Інфізу"

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Баскетболісти київського "Динамо" виграли у столичному Палаці спорту матч чемпіонату України у земляків з "Інфізу" - 88:79 (15:13, 31:16, 23:22, 19:28), передає УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Команда Володимира Рижова забезпечила собі перемогу у другій чверті, коли більшість динамівських кидків були точними.

У першій же 10-хвилинці в обох команд кидки не йшли. Динамівці виграли цей відрізок з перевагою у два очки. Ще менша перевага у киян була в третій чверті (1 очко), але загальний гандикап фактично не залишав інфізівцям шансів.

Однак дружина Віталія Лебединцева зуміла скоротити відставання від суперника до 7 очок. На більше не вистачило часу.

Баскетболісти столичного "Динамо" здобули другу перемогу в чемпіонаті, а "Інфіз" зазнав першої поразки у власній історії. Нагадаємо, напередодні дебютанти змагань національного рівня перемогли "Волиньбаскет-WOG".

Найрезультативнішим гравцем матчу став Андрій Лебединцев з "Інфізу" із 27-ма очками. У складі "Динамо" найбільше очок набрав Максим Пустозвонов - 20. Артур Дроздов оформив дабл-дабл - 15 очок і 21 підбирання.

Наступні матчі команди зіграють 5 листопада у Києві. "Інфіз" прийме "Запоріжжя", а "Динамо" гратиме з "Кривбасом".