Вівторок, 28 березня 2017 13:47

Волейболістки “Хіміка” взяли реванш у “Орбіти”

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Волейболістки южненського “Хіміка” у чотирьох партіях перемогли у Запоріжжі місцеву команду “Орбіта” у другому матчі третього туру чемпіонату України, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Хімік”

“Орбіта-ЗТМК-ЗНУ” — “Хімік” — 1:3 (25:19, 18:25, 18:25, 10:25). Тривалість матчу — 86 хв. (25+21+24+16).

Таким чином, підопічні Сергія Голотова взяли реванш за поразку, якої зазнали від команди Ігоря Філіштинського напередодні.

Після того, як суперниці обмінялися виграшами в перших двох партіях, третю краще почала “Орбіта” — 3:1. Правда, щодо другого і третього м’яча, думка головного арбітра і наставника “Хіміка” розійшлися. С.Голотов бурхливо відреагував на ці моменти. Далі гра пішла під диктовку “Хіміка”, напад якого працював, як годинник. Активною і агресивною на сітці була Інна Молодцова, згадавши старі зв’язки зі своєю екс-одноклубницею по “Волині” Аллою Політанською. Плюс злагоджено працював захист команди. 16:9 — після удару Тетяни Козлової. Цей розіграш, до речі, можна назвати символічним в плані захисних дій — кілька разів успішно пом’якшив блок, чіпким був захист. Отже, вирішальний сет був виграний гостями з рахунком 25:18.

У четвертому сеті “Хіміку” все давалося легко, про що свідчить результат — 25:10.

Після 3-х турів у чемпіонаті країни лідирує “Орбіта”, набравши 15 очок, на другому місці з мінімальним відставанням тернопільська “Галичанка”, яка несподівано програла в одному з матчів “Регіні” з Рівного. У “Хіміка”, що йде на 3-му місці — 12 очок.