четвер, 27 липня 2017 р.00:46

"Дніпро" переміг "Будівельник" у матчі-відкриті АБКУ "Суперліга"

КИЇВ. 1 листопада. УНН. БК "Дніпро" домашньою перемогою над столичним "Будівельником" відкрив новий сезон Асоціації баскетбольних клубів України "Суперліга", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу турніру.

Упродовж першої половини на паркеті СК "Шинник" точилася рівна боротьба. Втім, малорезультативна дебютна чверть завершилася за рахунку 11:11, а початок наступної десятихвилинки минув під знаком домінування гостей. Серія дальніх кидків, якими команди обмінялися в ході другого періоду, особливих коректив у співвідношення сил на паркеті не внесла.

Другу половину команди розпочали за мінімальної переваги "Дніпра" (35:34), лідери якого організували ривок 6:0 і вирвалися вперед. Саме цей ігровий відрізок на початку третього періоду вирішив долю матчу на користь підопічних Дениса Журавльова, адже надалі господарі паркету не випускали гру з-під свого контролю, відбиваючи наполегливі атаки "Будівельника" - 67:60 (11:11, 24:23, 17:13, 15:13).

Варто відзначити, що найрезультативнішим гравцем "Дніпра" став досвідчений Павло Ревзін, в активі котрого 13 очок. 10 балами результативності та 7 зібраними відскоками відзначився Владислав Коренюк. А Микола Вільховецький у першому після повернення до команди офіційному матчі записав на свій рахунок 6 очок і 10 передач.

У складі "Будівельника" 14 очками відзначився Артем Буцький. 13 очок на рахунку Павла Крутоуса, 11 очок і 7 підбирань у Владислава Кондратьєва, 10 очок набрав Сергій Горбенко.

Нагадаємо, що у ході підготовки до сезону "Дніпро" з "Будівельником" встигли провести між собою відразу три зустрічі. Всі три поєдинки виграли підопічні Д.Журавльова із середньою різницею у тринадцять очок.

Додамо також, чемпіонат АБКУ "Суперліга" продовжиться сьогоднішнім матчем "Кремінь" – "Харків", який розпочнеться о 15:00.