Вівторок, 23 травня 2017 12:29

БК "Фінікс" українця О.Леня здобув другу перемогу в регулярному чемпіонаті НБА

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Клуб українського центрового Олексія Леня "Фінікс Санс" отримав другу перемогу в рамках регулярного сезону НБА 2015/16 років, повідомляє УНН з посиланням на сайт НБА.

Першу половину зустрічі гостьового матчу з "Портленд Трейл Блейзерс" баскетболісти "Санс" виграли із 8 очками переваги 56:48, однак надалі на паркеті точилася рівна боротьба. Ключовим моментом поєдинку стали останні п’ять хвилин четвертої чверті, які принесли "Фініксу" перемогу 101:90.

О.Лень відіграв тільки 13 хвилин гри, за які показав скромні 2 очки у графі результативності (1/8 двоочкові), зробив 4 підбирання, одного разу перехопив м’яч і двічі припустився втрат.

Нагадаємо, що таким чином після трьох зустрічей "Санс" мають 2 перемоги та 1 поразку, "Портленд" одного разу виграв і двічі поступився.

Додамо, що наступний матч команда українця проведе 3 листопада на виїзді проти "Лос-Анджелес Кліпперс".