пʼятниця, 28 липня 2017 р.17:19

Баскетболісти "Креміня" стартували у АБКУ "Суперліга" перемогою над БК "ОДЕСА"

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Дебютант Суперліги "Кремінь" вийшов переможцем у протистоянні з "Одесою", обігравши "Акул" у першому домашньому матчі сезону з рахунком 96:80, передає УНН з посиланням на прес-службу Суперліги.

Поступаючись гостям під кільцем, де впевнено почувався "бігмен" одеситів Олександр Рихлюк, кременчуцька команда зробила ставку на дальні кидки (3/3 в активі Максима Балашова) та зуміла вийти вперед тільки наприкінці дебютного періоду (+4). Протягом наступних десяти хвилин господарі лідирували, проте суттєво відірватися від суперника так і не спромоглися, вирушивши на велику перерву за рахунку 48:42.

І тільки у третій десятихвилинці кременчуцькі баскетболісти на чолі з М.Балашовим здійснили ривок, який дозволив їм повести +17 перед заключним ігровим відрізком.

Четверту чверть команди розпочали за рахунку 77:60 на користь "Кременя", що фактично достроково гарантував собі успіх. Коли ж у гру включився Юрій Лохманчук, здобувши 12 очок за десять хвилин, долю матчу було вирішено.

Разом із М.Балашовим вагомий внесок у перемогу "Кременя" зробили Ю.Лохманчук (18 очок), Олександр Берхін (13 очок), Богдан Байда (12 очок) й Ернесто Ткачук (11 очок + 6 передач).

Найкращим у складі "ОДЕСИ" став О.Рихлюк, оформивши вражаючий дабл-дабл (25 очок + 18 підбирань). Володимир Чупира відзначився 17 очками та 5 підбираннями.

Відзначимо, що гості не могли розраховувати одразу на трьох гравців основного складу: Євгена Аннєнкова, Крістела Боєнгу й Анатолія Тиховського.

Нагадаємо, що в наступних іграх 7 листопада "Кремінь" зустрінеться на виїзді з "Дніпром", а "ОДЕСА" 8 листопада вирушить до Києва на двобій зі столичним "Будівельником".

Як повідомляв УНН, у матчі-відкриті "Суперліги" "Дніпро" здолав на очах у власних уболівальників "Будівельник" 67:60.