Середа, 18 січня 2017 16:42

Суперник "Дніпра" у Лізі Європи в черговий раз поступився в італійській Серії "А"

КИЇВ. 2 листопада. УНН. В рамках 11 туру італійської Серії А римське "Лаціо" зазнало домашньої поразки від "Мілану" 1:3, передає УНН з посиланням на сайт ФК "Мілан".

Гості відкрили рахунок на 25-й хвилині гри через помилку голкіпера Федеріко Маркетті, який вибив м'яч після навісу точно на Андреа Бертолаччі. Через десять хвилин автор забитого м'яча залишив поле через травму.

На початку другого тайму поєдинок був зупинений на деякий час. Захисник "Мілана" Алекс знепритомнів після зіткнення з власним воротарем Джанлуїджі Доннарумой. Філіп Мексес змінив на полі бразильського центрального оборонця і практично першим дотиком відправив другий м'яч у ворота Ф.Маркетті.

На 74-й хвилині м'яч залетів і у ворота "Мілана", але два гравці "орлів" перебували в очевидному офсайді.

На 80-й хвилині "россонері" зняли питання про переможця, коли Джакомо Бонавентура віддав своєчасну передачу на Андреаса Бакка між двох захисників і нападник оформив взяття воріт - 3:0. Рікардо Кішна красивим голом під ближню штангу встановив фінальний результат 3:1.

Відзначимо, що після цієї перемоги "Мілан" (19 очок) обійшов у турнірній таблиці "Лаціо" (18) і піднявся на шосте місце, римляни йдуть слідом.

Окрім того, для римлян ця поразка стала вже третьою в останніх п’яти баталіях Серії А.

Нагадаємо, що єдиний учасник Ліги Європи від України - "Дніпро", 26 листопада у Римі проведе матч п’ятого туру змагань проти "Лаціо".