Середа, 29 березня 2017 03:37

Департамент з питань безпеки гравців НХЛ викликав хокеїста на слухання за атаку суперника в голову

КИЇВ. 2 листопада. УНН. Нападник “Оттава Сенаторз” Парк Стоун викликаний на слухання в департамент з питань безпеки гравців НХЛ за неправильну атаку в голову нападника “Детройт Ред Уінгз” Лендона Феррано у матчі Національної хокейної ліги, який завершився перемогою “Детройта” з рахунком 5:3, передає УНН з посиланням на офіційний сайт НХЛ.

За це порушення П.Стоун отримав 2 хвилини штрафу з кваліфікацією “за неправильну атаку суперника”. Інцидент стався у другому періоді. Постраждалий Л.Феррано зміг продовжити матч.

Додаткове покарання може бути винесено за неправильну атаку суперника в голову.

У недільних матчах в НХЛ зафіксовано такі результати: “Колорадо” — “Сан-Хосе” — 3:4, “Кароліна” — “Тампа-Бей” — 3:4, “Монреаль” — “Вінніпег” — 5:1, “Нью-Йорк Айлендерс” — “Баффало” — 1:2, “Анахайм” — “Нешвілл” — 4:2.