четвер, 20 липня 2017 р.23:29

Стали відомими перші претенденти на звання "Атлет року"

КИЇВ. 3 листопада. УНН. Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (ІААФ) оголосила перші імена претендентів на звання найкращих легкоатлетів 2015 року у світі, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Федерації легкої атлетики України.

На даний момент ІААФ обрала двох номінантів. Ними стали спринтери Дафне Шипперс (Нідерланди) й Усейн Болт (Ямайка).

Д.Шипперс на чемпіонаті світу у Пекіні перемогла з рекордом Європи на дистанції 200 метрів і виграла срібну медаль на 100-метрівці.

У.Болт став триразовим чемпіоном світу (забіги довжиною у 100 м, 200 м, 4х100 м).

Варто зазначити, що цього року до розширеного списку претендентів на звання найкращих легкоатлетів року серед чоловіків і жінок потраплять по представнику з кожного виду Королеви спорту. Їх ІААФ оголошуватиме по черзі. Після цього буде визначено трійки найкращих, які оголосять 17-18 листопада.

Додамо, що 28 листопада, на урочистій церемонії нагородження "IAAF Gala" у Монако, стануть відомі імена переможців.