Неділя, 17 грудня 2017 16:19

"Шахтар" громить "Мальме"

КИЇВ. 3 листопада. УНН. Футбольний матч четвертого туру Ліги чемпіонів між ФК “Шахтар” та ФК “Мальме” завершився перемогою гірників, передає УНН.

Донецький “Шахтар” Відкрив рахунок на 29 хвилині зустрічі. Відзначився за “гірників” Олександр Гладкий.

На початку другого тайму у воротах шведів з пенальті відзначився Даріо Срна на 48-ій хвилині.

Едуардо да Сілва випущений на заміну також відзначився у воротах шведів на 55-ій хвилині зустрічі.

Завершив розгром Алекс Тейшейра на 73-ій хвилині поєдинку.

За результатами поєдинку капітан “гірників” Д.Срна і захисни Олександр Кучер через перебір жовтих карток пропускатимуть наступний матч із мадридським ФК “Реал”.

Додамо, це перша перемога донеччан у груповому етапі Ліги чемпіонів.

Матч четвертого туру Ліги Чемпіонів проходив у Львові.

Нагадаємо, минулий матч, проведений у Швеції завершився поразкою донеччан з мінімальним рахунком 0-1. Тоді у другому таймі відзначився Маркус Розенберг.

Як повідомляв УНН, 3 листопада у Львові побились уболівальники “Шахтаря” та “Мальме”. На місце сутички прибули 7 автомобілів патрульної поліції.

За словами кореспондента, сутичку вдалось втихомирити. Частину фанатів посадили в автобуси.

Станом на 21.00 ні до міліції, ні до медзакладів не надходило інформації про травмованих.