Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 січня 2018 19:39
Новини: Економіка

Рішення НКЦПФР про анулювання ліцензії ПФТС зупинене

КИЇВ. 4 листопада. УНН. Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) про анулювання ліцензії ПФТС зупинено до прийняття Державною регуляторною службою України рішення за результатами розгляду апеляції, передає УНН з посиланням на прес-службу біржі.

"06.10.2015р. Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку прийнято рішення про анулювання ліцензії ПАТ "ФОНДОВА БІРЖА ПФТС" на провадження професійної діяльності на фондовому ринку відповідно до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності". Керуючись нормами Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" біржа звернулась до експертно-апеляційної ради з питань ліцензування при Державній регуляторній службі України з апеляцією на зазначене рішення НКЦПФР. У зв’язку з поданням апеляції рішення НКЦПФР про анулювання ліцензії біржі зупинено до прийняття Державною регуляторною службою України рішення за результатами розгляду апеляції", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Акціонери ПФТС оскаржуватимуть рішення Нацкомісії з цінних паперів

Зазначається, розгляд апеляції очікується у листопаді (на даний час інформація про дату розгляду відсутня), хід оскарження біржею рішення НКЦПФР буде висвітлюватись в інформаційних повідомленнях біржі.

На поточний момент біржа працює у штатному режимі та продовжує виконувати всі свої зобов’язання перед контрагентами за укладеними договорами.

Зміни до правил були внесені фондовими біржами у зв’язку з необхідністю приведення їх у відповідність до рішень НКЦПФР від 06.08.2015 року № 1217 "Про затвердження Змін до Положення про функціонування фондових бірж" та від 03.07.2015 року № 933 "Про затвердження Порядку визначення біржового курсу цінного папера".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...