вівторок, 25 липня 2017 р.06:56

ФК "Динамо" мінімально програв ФК "Челсі"

КИЇВ. 4 листопада. УНН. Поєдинок четвертого туру групової стадії Ліги чемпіонів, котрий відбувався у Лондоні на стадіоні “Стемфорд Брідж” між “Динамо” та “Челсі” завершився на користь чинного чемпіона Англії з рахунком 2:1, передає УНН.

Протягом усього першого тайму “аристократи” володіли ініціативою, що вилилося в забитий м’яч на 34 хвилині. Автоголом відзначився центральний захисник киян Александар Драговіч.

Другий тайм гості почали з більш активних дій. На 58 хвилин Дерліз Гонсалес без опіки англійців гостро пробивав із-за меж карної зони, але Асмір Беговіч врятував лондонців.

Один із кутових завершився голом для “Динамо” — відзначився знову А.Драговіч, проте на цей раз вже у ворота суперників, зрівнявши рахунок у матчі.

На 83 хвилині зустрічі господарі повернули собі перевагу завдяки виконанню штрафного Боржес да Сілва Вілліаном і встановили фінальний рахунок матчу 2:1.

Відзначимо, що після 4-х турів лідером квартету G залишився “Порту” (10 очок), друге місце посідає “Челсі” з 7 балами, “Динамо” має 5 очок, а “Маккабі” залишається без набраних пунктів.