вівторок, 25 липня 2017 р.17:26

Українець О.Верняєв виграв гімнастичний турнір у Швейцарії

КИЇВ. 5 листопада. УНН. Срібний призер чемпіонату світу-2015 із спортивної гімнастики українець Олег Верняєв здобув перемогу на турнірі-меморіалі Артура Гандера в передмісті швейцарської Лозанни - містечку Морж, передає УНН з посиланням на xsport.ua.

У змаганнях брали участь 12 гімнастів і 11 гімнасток з дванадцяти країн світу. Вони виступали у багатоборстві, але більш динамічно, ніж на офіційних стартах. Так, у чоловіків кожен учасник виступав на чотирьох снарядах з шести, а дівчата - на трьох снарядах з чотирьох.

Головним суперником О.Верняєва був один з лідерів збірної Японії Казума Кайя. Але суперництво це виявилося номінальним. І за коефіцієнтом складності, і за виконанням українець виглядав сильнішим. Він переміг з перевагою у 1.850 бала.

О.Верняєв здобув 16.200 на своїх коронних брусах. Такий бал не отримав жоден гімнаст на недавньому чемпіонаті світу, однак слід зважити на лояльність суддів на комерційному турнірі.

Додамо, що у жінок Україну представляла Ангеліна Кисла - вона посіла 10 місце з 11 учасниць. Перемогу здобула румунка Лариса Йордаке, якій українка програла за сумою трьох снарядів майже 6 балів.