Пʼятниця, 15 грудня 2017 14:18

ФК "Дніпро" зазнав поразки від ФК "Сент-Етьєн"

КИЇВ. 6 листопада. УНН. У четвертому турі групової стадії Ліги Європи єдиний представник від України ФК “Дніпро” зазнав виїзної поразки від французького “Сент-Етьєна” з рахунком 0:3, передає УНН.

На 38 хвилині господарі відкрили рахунок — удар у нижній кут воріт Дениса Бойко записав на свій рахунок Кевін Монне-Паке.

Під завершення 45-хвилини в українського колективу відзначився Євгеній Селезньов, але арбітр не зарахував взяття воріт.

На початку другої половини Роберт Беріч успішно замкнув простріл Франсуа Клерка і зробив рахунок 2:0, а на 65 хвилині Ромен Амума встановив фінальний рахунок зустрічі 3:0.

Нагадаємо, що після 4 турів турніру “Дніпро” з 4 очками посідає третю позицію квартету G, “Сент-Етьєн” має 7 балів, а лідером групи залишилось римське “Лаціо” — 10 очок. “Русенборг” аутсайдер квартету — 1 бал.