Середа, 24 травня 2017 08:00

Українка Е.Світоліна вийшла в півфінал Підсумкового тенісного турніру в Китаї

КИЇВ. 6 листопада. УНН. Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у півфінал турніру з призовим фондом більше 2 мільйонів доларів WTA Elite Trophy в Чжухаї (Китай), передає УНН з посиланням на Тенісний портал України.

Харків'янка сьогодні виграла свій другий матч у групі "B", обігравши за 2 години та 37 хвилин 12-у ракетку світу іспанку Карлу Суарес-Наварро – 6:7 (4), 6:1, 6:3.

У вирішальній партії українка поступалася 0:2, але зуміла зрівняти рахунок, вийти вперед і завершити поєдинок перемогою, реалізувавши перший матчбол.

Е.Світоліна стала лідером групи "В" з двома перемогами в активі, що приносить їй путівку до півфіналу змагань. К.Суарес-Наварро (1 перемога-1 поразка) залишилася на другій позиції, а Андреа Петкович з 2-ма поразками залишилася третьою.

Нагадаємо, що на змаганнях в Чжухаї виступають тенісистки, що займають місця з 9-го по 20-е у світовому жіночому рейтингу.

Як повідомляв УНН, у першому поєдинку турніру наша співвітчизниця в двох сетах обіграла німкеню Андреа Петкович.