Пʼятниця, 24 березня 2017 13:03

Волейболісти "Локомотива" перемогли "Юракадемію"

КИЇВ. 7 листопада. УНН. У центральному матчі третього туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги діючий чемпіон країни — харківський “Локомотив” — переміг бронзових призерів попередньої першості — своїх земляків із “Юракадемії” — 3:1, передає УНН з посиланням на sport.ua.

У стартовому сеті гра на майданчику спортивного комплексу Національної юридичної академії пройшла під диктовку господарів і завершилася їхньою перемогою з рахунком 25:22. Проте потім більш досвідчені залізничники перехопили ініціативу і переломили хід матчу на свою користь.

“Юракадемія” (Харків) — “Локомотив” (Харків) — 1:3.

Два інші матчі сьогоднішнього дня завершилися у трьох партіях. Але якщо домашній успіх львівського “Баркома-Кажани” над чернігівським “Буревісником-ШВСМ” був очікуваним, то поразку, та ще й на своєму полі, сумського “Хімпрому-СумДУ” від дебютанта Суперліги дніпропетровського “Дніпра” можна віднести до розряду несподіванок.

“Хімпром-СумДУ” (Суми) — “Дніпро” (Дніпропетровськ) — 0:3;

“Барком-Кажани” (Львів) — “Буревісник-ШВСМ” (Чернігів) — 3:0.

У всіх цих парах у суботу пройдуть повторні матчі. Зустрічі команд ВК “Вінниця” — “Фаворит” (Лубни) відбудуться 7 і 8 листопада.

Зараз турнірну таблицю чоловічої Суперліги очолює “Локомотив” із 15 очками в активі, в спину якому дихає “Юракадемія” із 12 очками, останньою командою у турнірній таблиці є “Фаворит”, без очків.