понеділок, 24 липня 2017 р.05:22

“Шахтар” виграв в “Олександрії”, “Карпати” і “Металіст” зіграли внічию

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Донецький “Шахтар” виграв на виїзді в “Олександрії”, а “Карпати” та “Металіст” зіграли у Львові внічию у 14-му турі чемпіонату України з футболу, передає УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

За переповнених трибун на стадіоні “Ніка” футболісти “Олександрії” прагнули ні в чому не поступатися лідеру чемпіонату. Вони пропустили першими на 14-й хвилині, коли після прострілу Даріо Срни і проміжного пасу Тейшейри півзахисник Дентіньо невідпорно пробив по воротах Владислава Леванідова. А вже через хвилину Тарас Степаненко сфолив проти Віталія Пономаря, і капітан “Олександрії” Андрій Запорожан потужним 11-метровим ударом сквитав результат.

З 31-ї хвилини господарі залишилися в чисельній меншості після вилучення за другу жовту картку Антона Шендріка. І Олександр Гладкий головою забив м’яч у роздягальню.

На 54-й Тейшейра довів рахунок до 3:1, ефектно пробивши з лінії воротарського майданчик в оточенні чотирьох суперників після прострілу Дентіньо.

Вже в компенсованіий час Артем Чорний навісив з лівого флангу, і Пономар відзначився ударом головою, скоротивши відставання господарів до мінімуму. “Шахтар” догравав матч також удесятьох, бо наприкінці був вилучений найкращий бомбардир чемпіонату Тейшейра, який тепер пропустить наступну гру. А цю підопінчі Мірчі Луческу виграли — 3:2.

У Львові на гол у першому таймі харків’янина Володимира Прийомова після перерви відповів дальнім ударом з рикошетом Олег Голодюк. Відтак, у зустрічі “Карпат” і “Металіста” нічия — 1:1.

Як повідомляв УНН, “Зоря” і “Олімпік” здобули перемоги в чемпіонаті України.