Четвер, 25 травня 2017 10:37

Суперник ФК "Шахтар" у ЛЧ здобув розгромну перемогу

КИЇВ. 7 листопада. УНН. У матчі 13 туру чемпіонату Франції — Ліга 1, футболісти “Парі Сен-Жермен” з різницею у п’ять голів обіграли у домашній грі “Тулузу”, передає УНН з посиланням на сайт ФК “ПСЖ”.

На 6 хвилині зустрічі подача зі штрафного із дальньої відстані від Анхеля Ді Марії принесла аргентинцю та “ПСЖ” перший гол, а на 18 хвилині швед Златан Ібрагімович скористався помилкою оборонців “Тулузи” та з кількох метрів надіслав м’яч у порожні ворота гостей — 2:0.

Гольову феєрію столичні футболісти продовжили після перерви. Спочатку Лукас замкнув навіс від нідерландця Грегорі Ван дер Віля, на 75 хвилині З.Ібрагімович відзначився дублем, а на 78 хвилині Есек’єль Лавессі поставив крапку у зустрічі, перегравши віч-на-віч воротаря Алі Ахамада — 5:0.

Варто зазначити, що парижани після цієї зустрічі мають 35 очок і таким чином збільшили перевагу над своїм найближчим суперником (“Ліон” — ред.) у внутрішньому чемпіонаті до 13 очок.

Нагадаємо, що у заключному шостому турі групової стадії Ліги чемпіонів “Шахтар” в гостях 8 грудня 2015 року зійдеться із “Парі Сен-Жермен” .

Як повідомляв УНН, 1 жовтня Донецький “Шахтар” у матчі другого туру Ліги Чемпіонів програв французькому ПСЖ на “Арені Львів”. Підсумковий рахунок зустрічі — 0:3 на користь французів.